Ad Soyad Tarih
Mehmet Emin Testici
10.08.2018
Gazi Kemal Mahallesinden merhume Mustafa Testici ve merhume Ümmü Testici'nin oğlu merhume Güler Testicinin eşi,Dilber Kosovalı ve Muammer Testicinin abileri,Alper Testicinin babası Alpullu Şeker Fabrikasından emekli Mehmet Emin Testici vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Dik
03.08.2018
Gazi Osman Paşa mahallelisinden merhume Ahmet Dik ve Merhume Seyyide Dik'in oğulları Semra,Yücel ve merhum Tuncay Dik'in abileri Hakan Dik ve Erman Dik'in babaları Hatice Dik'in eşi Eski pazarcı esnaflarından Mehmet Dik vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ümmü Testici
27.07.2018
Gazi Kemal Mahallesinden İmampazarı köyünden gelme merhum Mustafa Testici'nin eşi,Mehmet Emin,Dilber ve Muammer Testicinin Anneleri Ümmü Testici vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nilgün Özcan
13.07.2018
Cumhuriyet Mahallesinden merhume Rasim Özcan ve merhume emekli öğretmen Esen Özcan'ın kızı Mehmet Emin Özcan ve Aslı Atak'ın ablası Fevziye Önce'nin torunu Nilgün Özcan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hamit Bostan
19.07.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhume Aysel Bostan'ın eşi,Hüsnü Bostan ve Aylin Dalyan'ın babaları Hüsniye Aygün'ün kardeşi,Lütfü Bostan'ın abisi Hamit Bostan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Taylan Önen
17.07.2018
Babaeski eşrafından merhum Mehmet Önen ve Nermin Önen'in oğlu emekli öğretmen Makbule Önen'in eşi Devlet hastanesi Personelinden Arzu Önen'in babası,emekli öğretmen Taylan Önen vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ezgi Enginar
06.07.2018
Dindoğru Mahallesinden Babaeski Esnaflarından Dünya Emlak Mustafa Enginar ve Refiye Enginar'ın kızları,Umut Enginarı'ın ablası,Behide Enginar ve Yılmaz Enginar'ın torunu Nüfus Müdürlüğünden emekli Ertan Bolel'in yeğeni Ezgi Enginar vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ömür Gürmeriç
29.06.2018
Cumhuriyet Mahallesinden Eski Babaeski Muhasebecilerinden Serbest Muhasebeci Ali Gürmeriç'in eşi,Çağatay Gürmeriç ve Çiğdem Kayışçı'nın annesi Ömür Gürmeriç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ayşe Vatansever
26.06.2018
Hamidiye Mahallesinden merhum Rüştü Vatansever'in eşi Babaeski esnaflarından Erol Vatansever,Şenol Vatansever,Özlem Koşar ve Özge Aydın'ın anneleri Ayşe Vatansever vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Şükriye Türkücü
21.06.2018
Terzili Köyünden gelme merhum Osman Türkücü'nün eşi,Nebahat ve Sebahat'in anneleri,Ali İhsan Özbek ve İlyas Eren'nin kayınvalidesi Şükriye Türkücü vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Yılmaz Ergün
13.06.2018
Gazi Kemal Mahallesinden merhume Ülfet Ergün ve merhum Halil Ergün'ün oğulları,Ferah,Yüksel ve İsmet Ergün'ün kardeşi,Bahriye Ergün'ün eşi,Serpil Ergün,İnci Ergün ve Yasemin Ergün'ün babaları Babaeski Belediyesinden emekli Yılmaz Ergün vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Şerafettin Kılıç
11.06.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Terzili Köyünden gelme,Necmiye Kılınç'ın eşi Mücahit Kılıç ve Niyazi Kılınç'ın babası Sevil Kılıç ve Tülay Kılınç'ın kayınpederi Selahattin,Mehmet,merhum Sebahattin Kılıç ile Ayşe Solakel'in ağabeyleri,merhum Arif Kılıç ve merhume Sebile Kılınç ve merhume Sebile Kılıç'ın oğlu Şerafettin Kılıç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İsmail Berber
07.06.2018
Dindoğru Mahallesinden merhum kömürcü Ali Berber ve Müsebbiye Berberin oğlu emekli subay Halil İbrahim Berber'in kardeşi İsmet Aday ve merhum Cemile Aday'ın damadı Samet ve Hülya Berber'in babaları Meltem Yaraş'ın kayın babası Hakan ve Gönül Aday'ın enişteleri Üzeyir Berker'in ve Cengiz Kaynak'ın bacanakları Sevgül Berker,Sevil Aday,Sevtap Kaynak'ın eniştesi Serpil Berber'in eşi İsmail Berber vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Elfide Ürkmez
04.06.2018
Fevzi Çakmak Mahallesinden merhum biletçi Salih Ürkmez'in eşi merhum Deniz Binbaşı,Ahmet Ürkmez emekli Deniz Asb.Haluk Ürkmez ve Tuncay Ürkmez'in annesi Elfide Ürkmez vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ahmet Umut Tarcan
01.06.2018
Hamidiye Mahallesinden,merhume Selahattin Tarcan ve Fatma Tarcan'ın oğlu Neşe Avcu,Esengül Tarcan ve Sermin Tarcan Utku'nun kardeşleri Alican Tarcan'ın babası,Senem Tarcan'ın eşi,Babaeski Esnaflarından Ahmet Umut Tarcan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Yılmaz
30.05.2018
Atatürk Mahallesinden Bulgaristan'dan gelme Ali Yılmaz'ın eşi Bernar Yılmaz ve Özlem Tarhanalı'nın annesi Babaeski Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğünden emekli Fatma Yılmaz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kemal Yücelşen
29.05.2018
Hacı Hasan Mahallesinden merhum Mübaşir Mehmet Dere'nin damadı Hikmet Yücelşe'nin eşi Gamze Yücelşe'nin babası Sanayi çalışanlarından mobilyacı İsmet Dere'nin eniştesi Devlet Demir yollarından emekli Kemal Yücelşen vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Meliha Kurtuluş
25.05.2018
Cumhuriyet Mahallesinden merhume Necati Kurtuluş'un eşi,Aydın ve Ayhan Kurtuluş'un anneleri,Ümit,Ragıp,Doğan,Arel'in babaanneleri Meliha Kurtuluş vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Reyhan Apak Tosunlu
18.05.2018
Atatürk Mahallesinden çarşı esnaflarından parkeci Ömer Tosunlu'nun eşi,Ahmet Utku ve Dilek Özlem Tosunlu'nun anneleri,Karamesutlu Köyünden Ali ve Bedriye Öztürk'ün ablaları,Halıcı Osman ve Özlem Tosunlu'nun yengeleri Reyhan Apak Tosunlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ülfet Başkaya
07.05.2018
GaziOsmanPaşa mahallesinden merhum Terzi Sevinç Başkaya'nın eşi merhum Bilgin Başkaya emekli Astsubay Mehmet Başkaya'nın anneleri, Çağlar, Çağrı,Berkant Başkaya'nın babaanneleri Ülfet Başkaya vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Saadet Özoğuz
26.04.2018
Babaeski Eşrafından merhum terzi Kasım Özoğuz'un eşi,Nevin ve Gönül'ün anneleri,Gözde ve Fatih'in anneanneleri,Fatih Gültekin'in teyzesi,Saadet Özoğuz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Beytiye Çakır
25.04.2018
Cumhuriyet Mahallesinden merhum Hamit Çakır'ın eşi,Sanayi esnaflarından kaportacı Celil ,Turgut,Mustafa ve Kemal Çakır'ın anneleri Beytiye Çakır vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nazik Coşkun
24.04.2018
Hamidiye Mahallesinden Oruçlu Köyünden gelme İsmet Coşkun'un eşi,Hikmet Coşkun,nerhume Kıymet Coşkun,Fikret Coşkun,Sabiha Pekin,Yüksel Coşkun ve Plevne ilkokulu öğretmenlerinden Meliha Coşkun'un anneleri Nazik Coşkun vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Adviye Dayan
24.04.2018
Hacı Hasan Mahallesinden merhum kahveci Ahmed Dayan'ın eşi Zafer,Gazanfer ve Mete Dayan'ın anneleri Adviye Dayan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Neziye Güder
19.04.2018
Babaeski eşrafından Arpaçlı Nail Güder'in eşi,Volkan,Seyfi,Merhum Mehmet Ali Güder'in anneleri Neziye Güder vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15