Ad Soyad Tarih
Fethiye Doyran
23.06.2017
Hamidiye Mahallesinden merhume Hikmet Doyran'ın eşi emekli öğretmen Ayşe Doyran emekli öğretmen Ayşegül Kırmızıer ,Ali Doyran ve Alaaddin Doyran'ın anneleri Fethiye Doyran vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mustafa Karaoğlan
22.06.2017
Hacı Hasan Mahallesinden Gülten Karaoğlan'ın eşi Yusuf Karaoğlan,Tamer Karaoğlan ve Duygu Karaoğlan'ın babaları pazarcı esnaflarından Mustafa Karaoğlan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Şükran Altın
19.06.2017
Merhum Zekeriya Merhume Sabriye Özger kızı,Merhum İlhan Özger,merhum Ali Osman Özger ve İlkan Özger'in ablaları Emekli Öğretmen Rahmi Altın eşi Polis memuru Birol Altın ve Erol Altın'ın anneleri emekli öğretmen Şükran Altın vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Selami Özdinç
15.06.2017
Gazi Kemal Mahallesinden Yeniköyden gelme Süleyman,Fatma Özdinç'in oğlu,Eda Özdinç'in eşi,Süleyman Özdinç ve Selda Onbaşının babaları Hasan Onbaşının kayın pederi ,Sami Özdinç'in abisi Selami Özdinç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nermin Saltçıoğlu
14.06.2017
Babaeski eşrafından Dindoğru Mahallesinden merhum Mustafa Sarıbaş ve Merhume Gülbiye Sarıbaş'ın kızı Naile Tulgar ve Nedim Sarıbaş'ın kardeşleri,Osman Saltçıoğlu'nun eşi Nermin Saltçıoğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ayten Köken
08.06.2017
Hacı Hasan Mahallesinden merhum istasyon şefi Necip Köken 'in eşi, emekli hava astsubay Kamil Köken ve eski Milli Eğitim çalışanlarından Kamuran Köken 'in anneleri Pınar ve Damla Köken 'in babaanneleri Ayten Köken vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kamil Özcan
31.05.2017
Dindoğru mahallesinden Necmiye Kurtpulat'ın babası Ertuğrul Kurtpulat'ın kayın pederi eski tır şoförlerinden Kamil Özcan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hüsniye Taşkaya
30.05.2017
Sanayi Çarşısı esnaflarından mobilyacı Mehmet Taşkaya'nın annesi Hüsniye Taşkaya vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Osman Nuri Şengül
25.05.2017
Gazi Kemal Mahallesinden,merhum Necati Şengül,merhume Şevkiye Şengül'ün oğlu,Yasemin Şengül'ün eşi,Gizem Nur Şengül ve Ayberk Şengül'ün babası,karamaslı benzinliğin den emekli,Osman Nuri Şengül vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kadir Dinç
22.05.2017
Mutlu Köyünden gelme Dindoğru Mahallesinden merhum Necati Dinç'in oğlu,Zeynep Dinç'in eşi,Fatma ve Sedanın babaları Abdullah Saygınerin kayınpederi apak ticaret şoförlerinden Kadir Dinç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Arif Barlas Onat
22.05.2017
ilçemizin eşrafından merhum Arif Onat'ın torunu,Günay Onat ve merhum Behzat Onat'ın oğlu,Berrin Koşucu'nun kardeşi,Dinçer Koşucu'nun kayınbiraderi, İlker ve İdil Koşucu'nun dayıları Yağız Onat'ın babası Arif Barlas Onat vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fatma Aydın
18.05.2017
Hamidiye Mahallesinden Nacak Köyünden gelme merhum Basri Bayer'in kızı,Demirkapı Köyünden merhum kız kardeşi Ebazer Aydın'ın eşi, Nacaklı Mustafa Bayer'in kız kardeşi emekli öğretmen Fahriye Bayer'in ve öğretmen Bahriye Erdinç'in ablaları Tolga Aydın ve Funda Avkıran'ın anneleri Fatma Aydın vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Elif Kara
13.05.2017
Kurtuluş mahallesinden merhum Hüseyin Kara'nın eşi,Gülay Aybekin annesi eski manav Ayhan Aybek'in kayın validesi, Yektan ve Ercan Aybek'in anneanneleri eski pazarcılardan Salih Boranın teyzesi Elif Kara vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Şükran Yazıcıoğlu
12.05.2017
Fevzi Çakmak Mahallesinden merhum Milli Piyangocu Ali Osman Yazıcıoğlu'nun eşi,İsmail,Ercüment ve Sevinç Yazıcıoğlu'nun anneleri Şükran Yazıcıoğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Rabia Akaloğlu
11.05.2017
Hamidiye Mahallesinden Belediyeden emekli sağlık memuru Süleyman Akaloğlu'nun eşi,Metin ve Çetin Akaloğlu'nun annesi Nermin ve Aynur Akaloğlu'nun kayınvalidesi Behiye,Berna,Süleyman ve İmren Akaloğlu'nun babaanneleri Rabia Akaloğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Rukiye Abalı
11.05.2017
Gazi Kemal Mahallesinden Hacı Hasan Abalı'nın eşi sanayi esnaflarından Ali İhsan ve İhsan Abalı'nın anneleri,Bahadır ve Samet Abalı'nın babaanneleri Rukiye Abalı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Dilber Denkçi
09.05.2017
Hacı Hasan Mahallesinden sanayi esnaflarından Serdal,Erol,Alican ve Hakan Denkçi'nin kardeşleri Yılmaz ve merhum Gülcan Denkçi'nin kızı Dilber Denkçi vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Yıldız Hepergil
05.05.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Bulgaristan göçmenlerinden,merhum Ali Hepergil'in eşi,Fikriye,Rıdvan ve Cengiz'in anneleri Yıldız Hepergil vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mualla Önen
02.05.2017
Hacı Hasan Mahallesinden merhum Şekerci Hüseyin Önen,Mehmet Önen,Terzi Sebahattin Önen ve Alaattin Önen'in Kardeşleri Mualla Önen vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hüseyin Işık
01.05.2017
Hamidiye Mahallesinden Hüseyin Işık vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İlhan Yakut
27.04.2017
Kurtuluş Mahallesinden Sevinç Yakut'un eşi,Burcu Yakut'un babası,emekli öğretmen Hilmi Yakut'un kardeşi, Meslek Yüksek Okulu öğretmeni Nedim Yakut'un ağabeyi mali müşavir Aycan Üzülmez'in eniştesi,Türkiye elektrik kurumundan emekli İlhan Yakut vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hüseyin Erdoğan
27.04.2017
Hamidiye Mahallesinden merhume Neriman Erdoğan'ın eşi merhum İlker,Hüsnü,Yasemin,Eyüp Erdoğan'ın babaları Recep Özgen'in kayınpederi emekli Zabıta memuru Gül Erdoğan ve Günnaz,Sezai ve Kurtuluş Erdoğan'ın büyük babaları emekli astsubay Hüseyin Erdoğan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ömer Faruk Güç
25.04.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Zehra Güç'ün eşi,Mustafa ve Arzu Güç'ün babaları Osman,Özlem,Melike ve Egemen'in dedeleri Ömer Faruk Güç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Müsebbiye Palabıyık
18.04.2017
Cumhuriyet Mahallesinden Babaeski Belediyesinden emekli merhum Şevket Palabıyık'ın eşi,Zeliha Güleri ve Ümit Palabıyığın annesi Mücahit Güleri ve Nurcan Palabıyığın kayın validesi Hacı Müsebbiye Palabıyık vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İsmail Topçu
18.04.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Remziye Topçu'un eşi Orman İşletme Müdürlüğünden emekli Mustafa Topçu ve Babaeski Belediyesinden Zabıta Komseri Mehmet Topçu'nun babaları,bamyacı İsmail Topçu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15