Ad Soyad Tarih
Yusuf Ataşer
21.02.2018
Oruçlu Köyünden merhum Cafer Ataşer'in kardeşi Ahmet Ataşer'in Abisi Şevkiye Ataşer'in eşi,Necibe Nizam ve Bülent Ataşer'in babaları eski münübüscüm Yusuf Ataşer vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ayşe Atak
20.02.2018
Hamidiye Mahallesinden Babaeski esnaflarından boyacı İbrahim Yılmaz ve Gülseren Yılmaz'ın kızı Ahmet Atak'ın eşi Bertuğ Atak'ın annesi Ecz.Arzu Eren'in kardeşi Ahmet Yılmaz'ın ablası Ayşe Atak vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Turhan Kısa
19.02.2018
Dindoğru Mahallesinden Yenimahalle Köyünden gelme Yağlı Tohumlardan emekli Ayşe Kısa'nın eşi İbrahim, Aysel ve Talatın babaları Turhan Kısa vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Engin Kalır
16.02.2018
Babaeski esnaflarından merhume Zekiye Kalır ve Mahmut Kalır'ın oğulları,Ayşe Süngü,Fatma Ural,Müzeyyen Şen,Mehmet,Ahmet ve Ercan Kalır'ın kardeşleri,Bahattin Süngü,Şaban Ural ve İsmet Şen'in kayınçoları,Sevilay Kalır'ın eşi,Sedef ve Doğuş Kalır'ın babaları Engin Kalır vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hasan Korkut
08.02.2018
Babaeski Eşrafından merhume Sebahat Korkut'un eşi,merhume Melek Korkut'un merhum Mehmet Melih Korkut'un ve Aykut Korkut'un babaları eski devlet bakanı Hasan Korkut vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sait Basri Gürgül
07.02.2018
Cumhuriyet Mahallesinden Azize Gürgül'ün eşi,merhume İsmail Hakkı Gürgül'ün babası,Pınar ve Sultan'ın dedesi Nigar Beyazıt'ın abisi,Taşköprülü Sait Basri Gürgül vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nercivan Adlı
06.02.2018
Nadırlı Köyünden gelme Gazi kemal mahallesinden Hüseyin Adlı'nın eşi,sanayi esnaflarından Eyüp Adlı,Neyüp Adlı,Birgül Tamir ve Muhterem Özmen'in anneleri,Ercan Adlı,Gürcan Adlı,Umut Adlı,Gözde Adlı ve Canberk Özmen'in büyükanneleri Nercivan Adlı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mustafa Meriçliler
02.02.2018
Gazi Kemal Mahallesinden Aynur Yazgan,Alper Meriçliler,Çetiner Meriçliler'in babası Mustafa Meriçliler vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nazif Gamsız
31.01.2018
Gazi Kemal Mahallesinden Hikmet Gamsızın eşi,Hüseyin ve Abdullah Gamsızın babaları eski Gazi Kemal Mahalle Muhtarı Nazif Gamsız vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sebahattin Yaprakçı
30.01.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhum Adem Yaprakçı'nın oğlu merhum Ayşe Yaprakçı'nın eşi,Fatma Doğanay ve Turgut Yaprakçı'nın babaları Sebahattin Yaprakçı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Emine İnan
26.01.2018
Gazi Kemal Mahallesinden Müsellim Köyünden gelme Kırklareli camdan emekli Abdullah İnan'ın eşi,Özge Örcan İnan'ın annesi Olcay İnan'ın kayıvalidesi Emine İnan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Seher Bulut
25.01.2018
Babaeski eşrafından,Hamidiye mahallesinden,merhum Polis Ali'nin gelini,eski Şoförlerden merhum Cemal Bulut'un eşi,nakliyeci Bülent,Levent ve Belgin'in anneleri,Melike,Merve ve Melda'nın babaanneleri,Seher Bulut vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Elmas Engin
19.01.2018
Hamidiye Mahallesinden Numan Tunca ve Sevtap Kadıoğlu'nun anneleri,Sedat Engin'in ablası Arcan ve Alican Tunca'nın babaanneleri Elmas Engin vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ahmet Irmak
17.01.2018
Merhume Cemile Irmak'ın eşi,emekli öğretmen Nuriye Sezer ve Ziraat Donatım Kurulu Müdürü Aydın Irmak'ın babası Hacı Ahmet Irmak vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mustafa İstemi
14.01.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Alpullu şeker fabrikasından emekli Remziye İstemi'nin eşi,Şaban İstemi ve Türkan Karakuş'un babaları gazeteci Metin Karakuş'un kayınpederi Melisa ve Çavdar'ın dedesi Mustafa İstemi vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Gülbade Çıtakoğlu
14.01.2018
Hacı Hasan Mahallesinden Dereköy'den gelme merkez orta okulundan emekli Hacı Kemal Çıtakoğlu'nun eşi,Özacn Çıtakoğlu'nun annesi,çarşımız esnaflarından saatçi Kenan Sofu'nun kayınvalidesi Gülcan Sofu'nun annesi Hacı Gülbade Çıtakoğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hayrettin Totoroz
08.01.2018
Gazi Kemal Mahallesinden veram savaş dispanserinden emekli Güler Bıçakçı'nın eşi,Alpullu Şeker Fabrikasından Emekli Hayri Totoroz ve Alpullu Belediyesi Zabıta Komseri Aydın Totoroz'un babaları Alpullu Devlet Demir Yollarından emekli Hayrettin totoroz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kadriye Emdi
04.01.2018
Babaeski Esnaflarından merhum Ahmet Emdi'nin eşi,Yücel Emdi,Bülent Emdi,Merhum Yılmaz Emdi ve mehume Sevinç Yürük'ün anneleri Levent Emdi ve Eczacı Nilay Önen'in babaanneleri Kadriye Emdi vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kıymet Köroğlu
28.12.2017
Gazi Kemal Mahallesinden merhum İsmet Köroğlu'nun eşi,Zeynep Çelikkan'ın,Süleyman ve Kıvanç Köroğlu'nun anneleri Kıymet Köroğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kadriye Karaçör
27.12.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Alim ve Sadife Karaçör'ün kızı Tamer ve Taner anneleri Sevdiye Baştürk ve Sevim Akayran'ın ablaları Kadriye Karaçör vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nermin Tarakçı
27.12.2017
Hacı Hasan mahallesinden Selahattin Tarakçı'nın eşi,merhum Alihan,NevinMeryemaycan,Fırat,Nazar'ın anneleri Nermin Tarakçı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hafize Günsal
25.12.2017
Hamidiye Mahallesinden Alpullu Şeker fabrikasından emekli merhum demokrat Hilmi Günsal'ın eşi Ahmet,İsmet,Hikmet ve Zafer Günsal'ın anneleri Hafize Günsal vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nevzat Yanbakmaz
24.12.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Halil ve Raviye'nin kızı Şoför Mehmet Yanbakmaz eşi Çiğdem Cüneyt ve Yıldız'ın anneleri Nevzat Yanbakmaz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Gökhan Durmaz
23.12.2017
Hacı Hasan Mahallesinden merhum Mustafa Durmaz ve Sanayi Durmaz'ın oğlu Soner ve Gökçe Durmazın abisi Gökhan Durmaz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hasan Kansu
20.12.2017
Gazi Osman Paşa mahallesinden Emine ve Habibe'nin babaları Sabri,İbrahim ve Hüseyin'in Kansu'nun amcaları Hasan Kansu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15