Ad Soyad Tarih
Neziye Güder
19.04.2018
Babaeski eşrafından Arpaçlı Nail Güder'in eşi,Volkan,Seyfi,Merhum Mehmet Ali Güder'in anneleri Neziye Güder vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Güngör Berk
18.04.2018
Merhum Veteriner Hekim Metin Berk'in eşi,Dilek Berk,Burcu Calban'ın anneleri,Av.Ercüment Berk,Merhum Levent Berk ve Ragıp Berk'in yengeleri Güngör Berk vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Benzigül Arslan
16.04.2018
Babaeski Sanayi esnaflarından merhum Turgut Arslan'ın eşi,Mehmet Arslan,İzzet Arslan ve Nalan Hörrem Özdayrak'ın anneleri Benzigül Arslan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Neriman Türkay
15.04.2018
Malatya eşrafından kurtuluş mahallesinden,Ali Seydi Türkay'ın eşi,Turgut,Sibel,Tuğba ve Zeliha Türkay'ın anneleri,Ali Seydi Türkay'ın gelini,Haydar,Karlos Mehmet ,Ali,Ahmet,Arif,Sadiye ve Ayşe Türkay'ın yengeleri,Hasan,Elif ve İsaf'ın Ablaları,Neriman Türkay vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Naciye Ergün
11.04.2018
Merhum Kahveci Mümin Ayar ve merhum Hatice Ayar'ın kızı Adem ve Adnan Ergün'ün anneleri Naciye Ergün vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Süleyman Özcan
11.04.2018
Gazi Kemal Mahallesinden Hacer Özcan'ın eşi Yılmaz Özcan,Yıldız Özcan,Ayla Özcan ve Ayca Özcan'ın babaları Şükran Demirören'in abisi Babaeski Esnaflarından Gömlekçi Süleyman Özcan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Ali Meriç
11.04.2018
Gazi Kemal Mahallesinden Çengenliköyünden gelme,sanayi esnaflarından Güler Meriç'in eşi,Ayça Arıcı ve Aylin Turhan'nın babaları Hakan Arıcı ve Koray Turhan'ın kayın pederleri Mehmet Ali Meriç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Bülent Alan
09.04.2018
Hacı Hasan mahallesinden merhume Ahmet ve merhume Refa Alan'ın oğlu Fatma Alan'ın eşi Onur ve Olcay babaları Kadir Alan'ın kardeşi Hasan Dik ve Sebahattin Dik'in eniştesi Bülent Alan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Muharrem Böker
03.04.2018
Gazi Kemal Mahallesinden merhume zobar Ali'nin oğlu Halil ve Hatice Böker'in abileri,merhum İsmail Böker'in kardeşi Alirıza ,Ahmet ve Ali Böker'in babaları merhume Zehra Böker'in eşi Zobar Muharrem Böker vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mustafa Abalı
29.03.2018
Gazi Kemal Mahallesinden merhume Seher Abalı'nın eşi,İbrahim,Fevzi,Metin ve Hasan Abalı,Resmiye Göksu ve Remziye Karadağ'ın babaları,Aydoğan Göksu ve Halil Karadağ'ın kayıbabası,Belediyeden emekli Mustafa vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ahmet Zanbakçı
29.03.2018
Hacı Hasan Mahallesinden Sebahattin,Kadriye,Ayşe,Mehmet,Selahattin ve Ahmet'in babaları eski elmas Trakya Anbarı çalışanı Ahmet Zanbakçı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nezahat Atik
25.03.2018
Gazi Kemal Mahallesinden merhum Salih Atiğin eşi,Seher ve Sevgi 'nin anneleri Nezahat Atik vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Süleyman Kanay
24.03.2018
Cumhuriyet Mahallesinden,Hayrabolu Kadriye Köyünden gelme,merhume Gülbiye Kanay'ın eşi,Mahmut Kanay,Süleyman Kanay ve Ayşe Gümşarın babaları Süleyman Kanay vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Rukiye Onur
24.03.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden,Sofuhalil Köyünden gelme,merhum Hasan Onur'un eşi,Hasan,Hüseyin,Mustafa,İsmail,Şaban,Onur ve Remziye Engin'in anneleri Rukiye Onur vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İsmet Çeltikçi
22.03.2018
Dindoğru Mahallesinden,İlçemiz eşrafından,Remziye Çeltikçi'nin eşi,Aysel,Erol Çeltikçi,Fatma,merhum Ahmet Akbulut ve Pınar,Atilla Emir'in babaları Merve,Beste Çeltikçi,Uygar,Tutku Akbulut ve Kıvanç Emirin dedeleri,Kasap İsmet Çeltikçi vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Münüre Kosaç
20.03.2018
Gazi Kemal mahallesinden merhum Şoför Hasan Kosaç'ın eşi,Gönül,Nevin,Selma,Semra ve Serpil'in anneleri Münüre Kosaç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hasan Abalı
20.03.2018
Babaeski eşrafından Gazi Kemal Mahallesinden merhume Hacı Rukiye Abalı'nın eşi merhum Ali İhsan Abalı ve oto cam İhsan Abalı'nın babaları Bahadır ve Samet Abalı'nın dedeleri Hacı Hasan Abalı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Sülbiye Alan
13.03.2018
Fevzi Çakmak Mahallesinden Minnetler Köyünden gelme merhum Mehmet Alan'ın eşi,Dilek,Didem ve Mesut Alan'ın anneleri Sülbiye Alan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Günay Köse
13.03.2018
Nadırlıdan merhum Mehmet Zeki Köse ve Nazmiye Köse'nin oğlu Sabriye Hizel ve Gülay Ozışık'ın kardeşi Muzaffer Hizel ve Erdoğan Ozışık'ın kayın biraderi sanayi esnaflarından Mustafa Köse'nin yeğeni Günay Köse vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Adnan Tarcan
12.03.2018
HacıHasan Mahallesinden Maliyeden emekli Aysel Tarcan'ın eşi Berkan ve Volkan Tarcan'ın babaları merhum Salih Tarcan'ın oğlu emekli öğretmen Nevin Bederli'nin kardeşi çarşı esnaflarından Adnan Tarcan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kaniye Sönmezocak
09.03.2018
GaziOsman Paşa Mahallesinden merhum Tahsildar Mehmet Sönmezocak'ın eşi,Musamettin Sönmezocak,Belediyeden emekli Sadettin Sözmezocak'ın anneleri Kaniye Sözmezocak vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Güner İlhan
08.03.2018
Hacıhasan mahallesinden Düğüncülü Köyünden gelme Günay İlhan ve Nazan Padır'ın babaları Saim Padır'ın kayınpederi Güner İlhan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Salih Demir
07.03.2018
Hacı Hasan Mahallesinden Osman Demir ve Ülke Demir oğulları Ali,Ergün,Osman,Taner,Nazmiye,SAbriye ve Sevda Demir'in kardeşleri,Hatice Demir'in eşi Salih Demir vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Celil Uzunoğlu
05.03.2018
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Oruçlu Köyünden gelme Fatma Uzunoğlu'nun eşi,Hakan ve Serkan'ın babaları Mecit Uzunoğlu'nun abisi emekli Polis memuru Celil Uzunoğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ayşe Filiz
02.03.2018
Dindoğru Mahallesinden merhum Şerif Filiz'in eşi,Mümin Atay ve Merhume Rukiye Barlas'ın kardeşleri Ayşe Filiz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15