Ad Soyad Tarih
Fethi Kırgız
14.08.2018
Hacı Hasan Mahallesinden Hatice Kırgız'ın eşi,emekli öğretmen Zehra Kireççi emekli öğretmen Seçkin Kırgız,Nermin Bakkaloğlu,Türkan Menekşe ve Tanju Kırgız'ın babaları Seçil,Levent,İlyas,Jülide,Cemile,Cansu,Tuğçe,Nihan,Can,Murat ve Meryem'in dedeleri Adliyeden emekli başkatip Fethi Kırgız vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nazmiye Konuş
14.08.2017
Hacı Hasan Mahallesinden Babaeski eşrafından Merhum Konyalı Hacı Kerim Konuş'un eşi merhum Hasan Konuş'un annesi Muzaffer Konuş'un yengesi Naşide Güre'nin ablası Sema,Ali,Hasan Güre'nin teyzeleri hacı Nazmiye Konuş vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Naci Kıpçak
14.08.2017
Dindoğru Mahallesinden,Tahsin Dikerden emekli,Fatma Kıpçağın eşi,Ayşe,Nebiye ve Fikret Kıpçağın babaları tatar Naci Kıpçak vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Emine Tuncer
14.08.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden merhum Mustafa Tuncer'in eşi,Ahmet,Bülent,Dilber,Sibel,Aytenkin,Gültekin,Mert ve Ceyhun'un anneleri,Emine Tuncer vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Gökhan Kara
14.08.2017
Cumhuriyet Mahallesinden Ertuğrul köyünden gelme Hüseyin Kara ve Gülümser Kara'nın oğlu Göksel Kara'nın kardeşi,Nurcan Kara'nın eşi Gökhan Kara vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ali İhsan Abalı
01.08.2017
Gazi Kemal Mahallesinden merhum Rukiye ve Hasan Abalı'nın oğulları İhsan Abalı'nın abisi Senem,Tuğçe Abalı Güngör ve Bahadır Abalı'nın babaları Fevziye Abalı'nın eşi Sanayi esnaflarından oto boyacısı Ali İhsan Abalı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nazmiye Şahin
28.07.2017
Gazi Kemal Mahallesinden Nadırlı Köyünden merhum Yakup Şahin'in eşi,merhum Hüseyin Şahin,Dilaver Şahin,Aşçı Yüksel Şahin ve Sevim Nazik'in anneleri,Bircan Nazik'in kayınvalidesi Feyzullah Uslu'nun ablası Nazmiye Şahin vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ramazan Behlül Tezcan
26.07.2017
Kurtuluş Mahallesinden İstanbul'dan gelme metro turizm işletmecilerinden Ahmet Tezcan'ın oğlu,Bora ve Birol Tezcan'ın abileri Ramazan Behlül Tezcan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Aysun Padır
25.07.2017
Hacı Hasan Mahallesinden Zeynep Padır'ın gelini İsmail padır'ın eşi Eylem,Fatih,Aykut Padır'ın Anneleri Ercan Bavagir'in kayınvalidesi Aysun Padır vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Niyazi Uzun
24.07.2017
Hacı Hasan Mahallesinden Minnetler köyünden gelme Halit Uzun'un oğlu,Emine Uzun'un eşi Gülhan'ın babası Murat ve ilksen'in dedesi Almancı Niyazi Uzun vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mukadder Bayrakgil
24.07.2017
Kurtuluş Mahallesinden merhum Muharrem Bayrakgil'in eşi Atilla Necip ve Gülsüm Bayrakgil'in anneleri,Mukadder Bayrakgil vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hafize Derman
18.07.2017
Cumhuriyet Mahallesinden Bulgaristan Göçmenlerinden merhum Hakkı Derman'ın eşi Ahmet ve Fatma Derman'ın anneleri Hafize Derman vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İlker Koçol
13.07.2017
Kurtuluş Mahallesinden merhum börekçi Mehmedin damadı Aynur Koçol'ın eşi Bülent Koçol'ın babası kara yollarından emekli İlker Koçol vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mürüvet Çifter
04.07.2017
Gazi Kemal Mahallesinden emekli Polis Şaban Kocamanın kayın validesi,İclal Kocaman,Vahit Çifter,Harun Çifter,Hasan Çifter'in anneleri,Burak,Dilara, Canan Çifter'in babaanneleri Mürüvet Kocamanın anneannesi Zülfiye Çifter,Gülten Çifter'in kayın valideleri Mürüvet Çifter vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İhsan Berker
30.06.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden emekli öğretmen İsa Berker'in kardeşi,emekli öğretmen Seviye Berker'in eşi,Cumhur Berker ve Çiğdem Öztuna'nın babaları emekli öğretmen İhsan Berker vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Şeyma Tokoğlu
26.06.2017
Dindoğru mahallesinden Diş Hekimi Ekrem Tokoğlu'nun eşi Selam ve Burak Tokoğlu'nun anneleri,Sinan,Esma ve Burcu'nun büyük anneleri Şeyma Tokoğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Cazım Tırmık
25.06.2017
Hamidiye Mahallesinden merhume Sevinç Tırmığın eşi Özcan Tırmık ve Özlem Tırmık Cinelin babası,Serpil Gümüş Tırnık ve Ali Cinel'in kayınpederi emekli Türk Ticaret Bankası Müdürü Cazım Tırmık vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Yüksel Yazıcıoğlu
24.06.2017
Gazi Kemal Mahallesinden merhum Ayşe ve Hüseyin Yazıcıoğlu'nun oğlu Savaş ve Mustafa Yazıcıoğlu'nun kardeşleri Tenzile Yazıcıoğlu'nun eşi Aysun ve Aylin'in babaları Belediyeden emekli Yüksel Yazıcuoğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Şükrü Karakoç
23.06.2017
Dindoğru Mahallesinden Afitap Karakoç'un eşi,muhasebeci Gürkan Karakoç,Nihal Demirel ve Bahar Celesu'nun babaları,İmren Karakoç ve Ersoy Demirel'in kayınpederi,Emre,Elvin,Barış,Mert,Gökçe,Uygar ve Gözgür'ün dedeleri,emekli vergi dairesi müdürü Şükrü Karakoç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Fethiye Doyran
23.06.2017
Hamidiye Mahallesinden merhume Hikmet Doyran'ın eşi emekli öğretmen Ayşe Doyran emekli öğretmen Ayşegül Kırmızıer ,Ali Doyran ve Alaaddin Doyran'ın anneleri Fethiye Doyran vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mustafa Karaoğlan
22.06.2017
Hacı Hasan Mahallesinden Gülten Karaoğlan'ın eşi Yusuf Karaoğlan,Tamer Karaoğlan ve Duygu Karaoğlan'ın babaları pazarcı esnaflarından Mustafa Karaoğlan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Şükran Altın
19.06.2017
Merhum Zekeriya Merhume Sabriye Özger kızı,Merhum İlhan Özger,merhum Ali Osman Özger ve İlkan Özger'in ablaları Emekli Öğretmen Rahmi Altın eşi Polis memuru Birol Altın ve Erol Altın'ın anneleri emekli öğretmen Şükran Altın vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Selami Özdinç
15.06.2017
Gazi Kemal Mahallesinden Yeniköyden gelme Süleyman,Fatma Özdinç'in oğlu,Eda Özdinç'in eşi,Süleyman Özdinç ve Selda Onbaşının babaları Hasan Onbaşının kayın pederi ,Sami Özdinç'in abisi Selami Özdinç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nermin Saltçıoğlu
14.06.2017
Babaeski eşrafından Dindoğru Mahallesinden merhum Mustafa Sarıbaş ve Merhume Gülbiye Sarıbaş'ın kızı Naile Tulgar ve Nedim Sarıbaş'ın kardeşleri,Osman Saltçıoğlu'nun eşi Nermin Saltçıoğlu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ayten Köken
08.06.2017
Hacı Hasan Mahallesinden merhum istasyon şefi Necip Köken 'in eşi, emekli hava astsubay Kamil Köken ve eski Milli Eğitim çalışanlarından Kamuran Köken 'in anneleri Pınar ve Damla Köken 'in babaanneleri Ayten Köken vefat etmiştir. Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15