Ad Soyad Tarih
Aziz Ateş
11.12.2017
Gazi Osman Paşa Mahallesinden Kıymet Ateş'in eşi,Deniz,Necip ve Ufuk Ateş'in babaları Azmi Acun ve Dilek Ateş'in kayınpederi,Burak Acun,Bora Acun ve Yalın Ateş'in dedeleri eski avcılar kulübü as başkanı Aziz Ateş vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ayşen Yeşilleten
23.11.2017
Gazi Kemal Mahallesinden merhume Dr.Nazif Yeşilleten'in eşi,Dr.Ayşen Yeşilleten vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Yılmaz
22.11.2017
HacıHasan Mahallesinden Saime Yılmaz'ın eşi,Sibel Hasoğlu,Seval Çakır ve eski balaban çalışanlarından Serkan Yılmaz'ın babaları Mehmet Yılmaz vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Firdevs Kutay
21.11.2017
Fevzi Çakmak Mahallesinden merhum şoför Cemalletin Kutay'ın eşi,Refik ve Alaaddin Kutay'ın anneleri İjlal ve Ayten Kutay'ın kayın valideleri Firdevs Kutay vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Doğan Yaraş
20.11.2017
Fevzi Çakmak Mahallesinden emekli öğretmen Burhan Yaraş'ın kardeşi,Anıl ve Ömercan'ın babaları,merhume Sema Yaraş'ın eşi Doğan Yaraş vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Seher Turan
17.11.2017
HacıHasan Mahallesinden merhum Şükrü Turan'ın eşi,emekli öğretmen Selami Turan,Anadolu Lisesi öğretmeni Selahattin Turan sanofi çalışanı Saadettin Turan'ın anneleri Seher Turan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Feride Sofu
16.11.2017
Fevzi Çakmak Mahallesinden merhum Ali Rıza Sofu'nun eşi,Gülhan Çetinkaya ve çarşı esnaflarından saatçi Kenan Sofu'nun annesi borsadan emekli Fikret Çetinkaya'nın kayınvalidesi Feride Sofu vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Muhittin Dalgıç
16.11.2017
Fevzi Çakmak Mahallesinden Doğanca Köyünden gelme merhume Mukadder ve merhume Apti Dalgıç'ın oğlu,Leyla Dalgıç'ın eşi,Bahattin Dalgıç ve Dilek Keçmener'in babaları Bahadır Dalgıç,Banu Akça ve İlkyaz Keçmener'in dedeleri koreli lakaplı emekli bekçi Muhittin Dalgıç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
İlmiye Boztunç
15.11.2017
Gazi Kemal mahallesinden Babaeski eşrafından merhum otobüsçü Sedat Boztunç'un eşi,emekli öğretmen Gülşen Boztunç,Barış ve sanayi esnaflarından tornacı Ender Boztunç ve merhum emekli polis Hüseyin Boztunç'un anneleri Necla Boztunç'un kayınvalidesi İlmiye Boztunç vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mustafa Aydın
14.11.2017
Kurtuluş Mahallesinden Emine Aydın'ın eşi,Beyhan Adlı'nın babası Ersan Adlı'nın kayıpederi kahveci-canbaz Mustafa Aydın vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Recai Yönet
13.11.2017
Gazi Kemal Mahallesinden merhum terzi Recep Yönet'in oğlu Türkan Yönet'in eşi,Göksel Yönet'in kardeşi,Gökhan Yönet ve Gökçe Yönet'in babaları Recai Yönet vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Dahil Sarıkaya
10.11.2017
Atatürk Mahallesinden Ulukonak Köyünden gelme Nasıf Sarıkaya'nın oğlu Ercan,Nail Sarıkaya'nın babaları Refiye Sarıkay'nın eşi,Dahil Sarıkaya vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Kerime Tübeler
07.11.2017
Merhum Hacı Salih Tübeler'in eşi,Fatma Çolak Sacide Aymak ve Salih Tübeler'in anneleri Hacı Kerime Tübeler vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Niyazi Gencer
03.11.2017
Atatürk Mahallesinden Yolageldi Köyünden gelme Şaziye Gencer'in eşi,Cenap ve Serap'ın babaları Niyazi Gencer vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Keriman Görkey
03.11.2017
Hamidiye mahallesinden merhum Ahmet Rahime ve Hatice Göçmeç'in kızları 1971 Kırkpınar ağası Doğan Görkey'in eşi,Ahmet Görkey veYrd.Doç.Dr.İffet Kesimli'nin anneleri Oğuz Kesimli'nin kayın validesi Mehmet Sabri Görkey'in ablası Cengiz ve Işıtan'ın büyük anneleri Keriman Görkey vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Aydın Yönet
31.10.2017
Dindoğru mahallesinden merhum Ali Yönet'in oğlu Hafize Yönet'in eşi,Dilek Kültür ve Tamer Yönet'in babaları eski Tarım Kredi Kooperatif Müdürü Aydın Yönet vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Yılmaz Filiz
31.10.2017
Kurtuluş Mahallesinden Belediyeden emekli Fatma Filiz'in eşi,Mehmet,Aylin Filiz ve İlknur Ayluanın babaları vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Rüstem Akgün
30.10.2017
Gazi Kemal mahallesinden Nadırlı Köyünden gelme,Almanya'dan emekli,Güler Akgün'ün eşi,Uğur Akgün,Ufuk Akgün,Alev Geçit'in babaları Semra,Sevgi Akgün ve Ferhat Geçit'in kayın pederi Rüstem Akgün vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mustafa Mola
27.10.2017
Hamidiye Mahallesinden Sebiha Mola'nın eşi,Atilla ve Ersin'in Mola'nın babaları,Hüseyin ve Ali Mola'nın dedeleri emekli Tarım Kredi Müdürü Mustafa Mola vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Mehmet Aktan
27.10.2017
Babaeski Eşrafından Vildan Aktan'ın eşi, Fipen ve Burak Aktan'ın babaları Alpullu şeker fabrikasından emekli Mehmet Aktan vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Ali İçen
27.10.2017
Gazi Kemal Mahallesinden eski inşaat ustası,merhum Nasıf Yalçın ve merhume Kerime Yalçın'ın damadı,Nebahat İçen'in eşi,Ali İçen vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Hamdi Duru
26.10.2017
Kurtuluş Mahallesinden Mualla Duru'nun eşi,Gökhan ve Koray Duru'nun babaları,Babaeski Belediyesinden emekli Hamdi Duru vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Atilla Çakmak
26.10.2017
Gazi Kemal Mahallesinden ipragazdan emekli Hatice Çakmak'ın eşi,Senem,Şensay ve Soner Çakmak'ın babaları Atilla Çakmak vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Dilek Balcı
26.10.2017
GaziOsmanPaşa Mahallesinden Ömür oto galeri sahiplerinden,Göksal Balcı ve Nazife Balcı'nın kızları, Kutsal Balcı ve Ömür Balcı'nın kardeşleri,Kaptan Baki Balcı'nın yeğeni,Dilek Balcı vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
Nuran Ekici
25.10.2017
Dindoğru Mahallesinden merhum Saim Ekici'nin eşi,Şenay,Nuray,Sezin ve Hakan Ekici'nin annesi Nuran Ekici vefat etmiştir.Dost ve yakınlarına üzüntü ile duyrulur.
 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15